بلوار باتومی گرجستان (Batumi Boulevard)

بلوار باتومی گرجستان (Batumi Boulevard)


یکی از کشورهای که به دلیل جاذبه ها و مناطق گردشگری هر ساله توانسته نظر بسیاری از گردشگران و بازدید کنندگان را به خود جلب کند کشور گرجستان می باشد ، این کشور زیبا و منحصر به فرد به دلیل برخورداری از مناطق تاریخی ، ساحل های زیبا ، آب و هوای معتدل و دلپذیر ، مراکز خرید مناسب توانسته اغلب گردشگران با هر سلیقه و رده سنی را به خود جذب کند البته لازم به ذکر است که بدون شک یکی از مهم ترین مناطق گردشگری گرجستان بلوار باتومی نام دارد . 


بلوار باتومی گرجستان در شهر زیبا و منحصر به فرد باتومی به دستور فرماندار وقت ساخته شده است که امروزه به عنوان مکانی شگفت انگیز و تفریحی برای قدم زدن در کنار سواحل دریای سیاه و دوچرخه سواری برای گردشگران تور گرجستان تبدیل شده است وهمچنین به دلیل قرار گیری این شهر در کنار دریای سیاه و برخورداری از منطقه نیمه گرمسیری دارای آب و هوایی معتدل و دلنشین می باشد که همین امر می تواند به سپری شدن اوقات لذت بخش و مفرح به گردشگران کمک کند  . 


بلوار باتومی به عنوان قدیمی ترین جاذبه گردشگری گرجستان می باشد

[ بازدید : 0 ]


ادامه مطلب

[ يکشنبه 6 خرداد 1397 ] 16:53 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

برج های شعله آذربایجان (Flame Towers)

برج های شعله آذربایجان (Flame Towers)


یکی از مناطق گردشگری آذربایجان که به عنوان نماد معماری معاصر و مدرن در بین مردم محلی و گردشگران شناخته شده است آسمان خراش شهر باکو یعنی برج های شعله می باشد ، برج های شعله با ارتفاع 160 تا 180 متر بلند ترین و غول آسا ترین ساختمان کشور زیبا و جذاب آذربایجان است که طراحی و معماری بی نظیر آن به شکل شعله های آتش و برگرفته شده از آیین آتش پرستی مردمان آن می باشد و همچنین نور پردازی فوق العاده و تماشایی این برج ها در آسمان شب موجب شده تا به عنوان یکی از پربازدید ترین و زیبا ترین برج های دنیا شناخته شود  . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور آذربایجان را با جاذبه های بی نظیر و شگفت انگیز این کشور فوق العاده و زیبا آشنا سازیم . 


برج های شعله به عنوان زیبا ترین برج های جهان شناخته شده است

[ بازدید : 0 ]


ادامه مطلب

[ يکشنبه 6 خرداد 1397 ] 16:49 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

قلعه ناریکالا گرجستان ( Narikala Castle )

قلعه ناریکالا گرجستان ( Narikala Castle )


یکی از مناطق گردشگری گرجستان که گویای بخش غنی از تاریخ و تمدن این کشور زیبا و منحصر به فرد است قلعه ناریکالا نام دارد ، این قلعه با شکوه دارای قدمت تاریخی 1600 ساله می باشد که به دست ایرانیان در قرن 4 میلادی ساخته شده است و ضمنا قلعه ساخته شده به سبک مردمان پارسی بر روی تپه های مشرف به شهر و رودخانه مکتوری قرار دارد و به همین دلیل توانسته مناظر بی نظیری را برای گردشگران و بازدید کنندگان خود به وجود آورد . 


قلعه ناریکالا یا قلعه مادر در کشور زیبا و تماشایی گرجستان با دیواره های بلند به عنوان یکی از پر بازدید ترین جاذبه شناخته شده است و همچنین این قلعه به عنوان نماد دفاعی و باستانی در بین مردم بومی و گردشگران شناخته می شود . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور گرجستان را با جاذبه های بی نظیر و شگفت انگیز این شهر تاریخی و زیبا آشنا سازیم . 


قلعه ناریکالا یکی از پربازدید ترین جاذبه گرجستان شناخته شده است

[ بازدید : 0 ]


ادامه مطلب

[ يکشنبه 6 خرداد 1397 ] 16:46 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

آبشار دودن آنتالیا (Duden Waterfalls)

آبشار دودن آنتالیا (Duden Waterfalls)


اگر به دنبال سپری کردن اوقاتی در طبیعت زیبا و باشکوه شهر آنتالیا هستید می توانید با کمی فاصله گرفتن از مرکز شهر از منظره خیره کننده ایجاد شده توسط آبشارهای دودن بهره ببرید ، این آبشارهای دیدنی که توسط چرخه آب به وجود آمده اند سالانه توسط گردشگران بسیاری مورد بازدید قرار می گیرند ، آبشار زیبا و منحصر به فرد دودن آنتالیا یکی دیگر از جاذبه ها و مناطق گردشگری آنتالیا می باشد که در 28 کیلومتری جاده قدیم آنتالیا و در 12 کیلومتری شمال شرقی آن واقع شده است . 


آبشار دودن تشکیل شده از دو آبشاری است که با فاصله های متفاوت از هم قرار گرفته اند و منشا آن ها رودخانه ای به همین نام می باشد که در پایان مسیر خود به آبشار های محصور کننده دودن می رسد و به دریای مدیترانه می ریزد . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور آنتالیا را با یکی از جاذبه های بی نظیر و شگفت انگیز در این شهر آشنا سازیم . 


آبشار دودن یکی از رویایی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا می باشد

[ بازدید : 0 ]


ادامه مطلب

[ سه شنبه 1 خرداد 1397 ] 17:46 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

فرودگاه بین المللی آذربایجان


حیدر علی اف نام فرودگاه اصلی و بین المللی کشور آذربایجان می باشد که در ابتدا با نام فرودگاه بین المللی بینا شناخته می شد و اما در نزد بیشتر مردم دنیا با نام فرودگاه بین المللی باکو شناخته شده است که از طریق دو بزرگراه با مسیرهای مختلف شهر باکو ارتباط دارد و همچنین فرودگاه بین المللی حیدر علی اف توانسته عنوان پنجمین فرودگاه بین المللی کشور آذربایجان را به خود اختصاص دهد و سالانه شاهد جا به جایی سه میلیون مسافر باشد . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما مسافران و گردشگران تور آذربایجان را با فرودگاه بین المللی آذربایجان آشنا نماییم .


در سال 2017 فرودگاه بین المللی آذربایجان به عنوان بهترین فرودگاه در میان سایر فرودگاه کشور های همسو معرفی شد

[ بازدید : 0 ]


ادامه مطلب

[ دوشنبه 31 ارديبهشت 1397 ] 11:48 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

فرودگاه بین المللی آنتالیاآنتالیا یکی از شهرهای مدیترانه ای در غرب ترکیه می باشد که به دلیل برخورداری از مناطق گردشگری فراوان و آب و هوای مناسب و مطلوب جز مهم ترین شهرهای توریستی کشور ترکیه محسوب می شود و به همین دلیل است که فرودگاه بین المللی آنتالیا در ردیف دومین فرودگاه پر رفت و آمد ترکیه واقع شده است ، فرودگاه بین المللی آنتالیا در 13 کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر آنتالیا قرار دارد و به دلیل جابه جایی حدود 20 میلیون مسافر در سال توانسته عنوان 12 فرودگاه پر تردد اروپا را به خود اختصاص دهد . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما مسافران و گردشگران تور آنتالیا را با فرودگاه بین المللی آنتالیا آشنا نماییم . 


فرودگاه بین المللی آنتالیا در سال 2011 به عنوان بهترین فرودگاه اروپا شناخته شده است.

[ بازدید : 0 ]


ادامه مطلب

[ يکشنبه 30 ارديبهشت 1397 ] 17:17 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

فرودگاه بین المللی گرجستان

فرودگاه بین المللی گرجستان


شوتا روستالوی نام فرودگاه اصلی و بین المللی گرجستان می باشد که در ابتدا با نام نوو الکسیوکا شناخته می شد ، این فرودگاه در فاصله 11 مایلی در جنوب شرقی شهر زیبای تفلیس واقع شده است که از طریق خیابان جرج بوش به مرکز تفلیس متصل می شود و همچنین این فرودگاه بزرگترین فرودگاه اروپای شرقی بعد از فرودگاه شرمیتوو روسیه می باشد . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما مسافران و گردشگران تور گرجستان را با فرودگاه بین المللی گرجستان آشنا نماییم . 


فرودگاه بین المللی گرجستان دومین فرودگاه بزرگ اروپایی شرقی می باشد

[ بازدید : 1 ]


ادامه مطلب

[ شنبه 29 ارديبهشت 1397 ] 10:46 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

رستوران های آنتالیا


رستوران های آنتالیا


در آنتالیا علاوه بر سواحل زیبا و شگفت انگیز ، مکان ها و آثار تاریخی فوق العاده رستوران های لوکس و مجللی نیز برای رفاه بیشتر گردشگران و عاشقان غذا وجود دارد که می تواند گردشگران بسیاری را به خود جذب کند ، برای بسیاری از ما غذا خوردن با بالترین کیفیت در یک تفریحگاه ساحلی بسیار لذت بخش است شما گردشگران می توانید این لذت را در آنتالیا تجربه کنید .

 

با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور آنتالیا را با بهترین و معروف ترین رستوران های آنتالیا آشنا سازیم . 


رستوران بیگ شفز جز برندهای معروف رستوران در آنتالیا است که 18 شعبه دارد

[ بازدید : 2 ]


ادامه مطلب

[ پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397 ] 12:52 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

رستوران های آذربایجان


رستوران های آذربایجان

آذربایجان به عنوان بزرگ ترین کشور قفقاز دارای آب و هوای متعدد و مختلفی می باشد که این تنوع در آب و هوا موجب تنوع در مواد غذایی و خوراکی های این کشور زیبا و شگفت انگیز شده است ، غذاها و خوراکی های متنوع و متفاوت رستوران های مجلل کشور آذربایجان توانسته نظر بسیاری از علاقه مندان به غذا را به خود جلب کند و همچنین رفتن به رستوران های با کیفیت یکی از کارهای است که می تواند تجربه سفر به آذربایجان را برای گردشگران این کشور زیبا و فوق العشاده به یاد ماندنی کند . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور آذربایجان را با بهترین و معروف ترین رستوران های آذربایجان آشنا سازیم . 


رستوران چنار جز ده رستوران برتر آذربایجان شناخته شده است

[ بازدید : 2 ]


ادامه مطلب

[ چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397 ] 16:28 ] [ مسیر سبز ]

[ ]


رستوران های گرجستان

یکی از تجربه های جذاب و به یاد ماندنی در کشور زیبا و کهن گرجستان رستوران های فوق العاده این کشور است که توانسته امکانات فوق العاده ای برای غذا خوردن در بهترین شرایط را برای گردشگران خود فراهم کند 


کشور گرجستان مانند همه کشورهای توریستی دنیا توانسته بهترین رستوران ها ، کافه های مدرن و شیک ، بهترین نوشیدنی ها و غذاهای محلی چون کاچاپوری ، چورچخلا ، خینکالی و ... را در خود جای دهد . 


با مسیر سبز همراه باشید تا شما گردشگران تور گرجستان را با بهترین و معروف ترین رستوران های گرجستان آشنا سازیم . 


مهم ترین و محبوب ترین رستوران های گرجستان در شهر تفلیس قرار دارد

[ بازدید : 1 ]


ادامه مطلب

[ سه شنبه 25 ارديبهشت 1397 ] 12:48 ] [ مسیر سبز ]

[ ]

ساخت وبلاگ جهت نمایش بک لینک و بنر شما در 10 هزار وبلاگ آرام بلاگ با قیمت مناسب از طریق تلگرام در تماس باشید 09397907133
بستن تبلیغات [x]